Aukce 51

170 |

Modré torzo

Kód položky: 37700

olej, tempera, písek, plátno

116 x 100 cm

Signatura: LD Klápště

na rubu štítek ČFVU s popisem a razítko výstavy: Oblastní galerie Liberec

Vyvolávací cena: 48 000 Kč