Aukce 51

90 |

Lesní cesta (Na vycházce)

Kód položky: 37768

olej, plátno

33 x 27,5 cm

Signatura: LD Ot. Nejedlý

pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.;PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 38 000 Kč