Aukce 51

91 |

Kůň na poli

Kód položky: 37774

olej, plátno

38 x 49 cm

Signatura: PD Vojt. S.

pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán. Obraz je z majetku Antonína Švehly
(prvorepublikový ministerský předseda
a přítel T. G. Masaryka)

Vyvolávací cena: 25 000 Kč