olej, plátno
Signatura: PD Vojt. S.
pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán. Obraz je z majetku Antonína Švehly (prvorepublikový ministerský předseda a přítel T. G. Masaryka)