Aukce 51

Krajina z Českomoravské vysočiny

Kód položky: 37720

olej, plátno

45 x 60 cm

Signatura: PD Jambor 1943

pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 35 000 Kč