Aukce 51

Krajina s rybářem

Kód položky: 37865

kolem 1760

olej, dřevo

9 x 15,5 cm

Signatura: nesignováno

adjustováno v dobovém zlaceném rámečku, odborná expertiza PhDr. Jan Kříž, autor Grundových výstav

Vyvolávací cena: 210 000 Kč