Aukce 51

35 |

Krajina

Kód položky: 37733

olej, plátno

38,3 x 61 cm

Signatura: PD J. Šíma 62, na rubu J. Šíma 1962

odborná expertiza:
PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč

  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 34 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 36 | Antonín Tomalík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 37 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 38 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 40 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 41 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vladimír Janoušek
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 43 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 44 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 45 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč