Aukce 51

8 |

Krajina

Kód položky: 37740

kolem 1906

olej, lepenka

69 x 84 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza: PhDr. Karel Srp
pravost potvrdil František a Jindřich Krejčí,
spoluvlastník autorských práv E. F.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 7 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 9 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 18 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč