Aukce 51

20 |

Kráčivec

Kód položky: 37743

olej, plátno

41 x 27,5 cm

Signatura: PD F Janoušek

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 18 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 19 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 21 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 22 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 3 500 000 Kč
  • 25 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 26 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 27 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč