Aukce 51

Kolem bodu

Kód položky: 37872

akvarel, papír

11,4 x 10,2 cm

Signatura: LD Kupka

na rubu razítko Kupka a č. 103, pravost potvrdil Pierre Brullé, provenience: Hans Wedel, 1973, Spencer A. Samuels

Vyvolávací cena: 150 000 Kč