Aukce 51

21 |

Iluze iluze

Kód položky: 37727

olej, plátno

24 x 43 cm

Signatura: LD V. Tikal 43

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč

  • 19 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 20 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 22 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 3 500 000 Kč
  • 25 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 26 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 27 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 31 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč