Aukce 51

137 |

Hlava

Kód položky: 37783

2006

olej, plátno

60 x 40 cm

Signatura: na rubu Sopko 06

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 135 | Josef Hlinomaz
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 136 | Karel Chaba
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 39 000 Kč
  • 140 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 141 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 19 000 Kč
  • 142 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 143 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 144 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 145 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 146 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 147 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 41 000 Kč