Aukce 51

Děcko (syn umělkyně Leopoldiny Ortové de Pauli)

Kód položky: 37702

1886

olej, plátno

55 x 75 cm

Signatura: PN F. Ženíšek LP 1886

přiložena odborná expertiza PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena: 95 000 Kč