Aukce 51

Bezejmenná vegetace

Kód položky: 37687

olej, plátno

160 x 130 cm

Signatura: LD Endre Nemes 59

na rubu štítky: Nordiska Konstförbundet, Stockholm, NKF - Helsinki, kat. č. 391, razítko: vystaveno Galerie Moderna, 2013 a štítky s popisy díla. Repodukováno: Katalog Endre Nemes, Stockholms, 3 october 2012, str. 151, obr. 237.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč