Aukce 51

34 |

Bezejmenná vegetace

Kód položky: 37687

olej, plátno

160 x 130 cm

Signatura: LD Endre Nemes 59

na rubu štítky: Nordiska Konstförbundet, Stockholm, NKF - Helsinki, kat. č. 391, razítko: vystaveno Galerie Moderna, 2013 a štítky s popisy díla. Repodukováno: Katalog Endre Nemes, Stockholms, 3 october 2012, str. 151, obr. 237.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 35 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | Antonín Tomalík
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 37 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 38 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 40 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 41 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vladimír Janoušek
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 43 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 44 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč