Aukce 51

24 |

Bar

Kód položky: 37835

olej, plátno

86,5 x 115 cm

Signatura: PD K Černý 41

Vyvolávací cena: 3 500 000 Kč

  • 22 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 25 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 26 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 27 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 31 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 33 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč
  • 34 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč