Aukce 51

49 |

Balvany

Kód položky: 37691

olej, plátno

145 x 175 cm

Signatura: PD K. Válová 88

vystaveno:
��retrospektivní výstava Jitky a Květy Válové,
NG Praha, Veletržní palác 31. 3. – 18. 6. 2000

Vyvolávací cena: 390 000 Kč