Aukce 51

145 |

Akt z Rues des Ecoufes

Kód položky: 37714

olej, plátno

40 x 50 cm

Signatura: PD Paris 85 J. Jíra

PD název autorem, na rubu popis autorem, štítek: Umělecká sbírka Vitar Zlín, ev. č. 169

Vyvolávací cena: 65 000 Kč