Aukce 50

132 |

Zvěstování

Kód položky: 37241

koláž

14,5 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu J. Kolář

provenience: Galerie Riehentor, Basel Spalenberg 52 (vystaveno)

Vyvolávací cena: 35 000 Kč