Aukce 50

80 |

Ženský portrét

Kód položky: 37276

olej, překližka

60,5 x 49 cm

Signatura: sign. LD RWiesner 41

na rubu razítko Vystaveno v Mánesu 1942

Vyvolávací cena: 12 000 Kč