Aukce 50

15 |

Žena s rukama v klíně (Poprsí dívky)

Kód položky: 37219

1911

akvarel, karton

40 x 26,5 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1911

na rubu razítka výstav: Dům umění města Brna 1987, Vystaveno v Mánesu 1934, Vystaveno v Mánesu 1947 (s přípisem č. k. 188. Mánes 47), Vastaveno v galerii Skupiny V. U. 1935, březen, dvě razítka sbírek: Venera 912, prof. Dr. Teyschl, Brno. Expertiza dr. Michalova

Vyvolávací cena: 320 000 Kč