olej, malířská lepenka
40 x 50 cmSignatura: neznačeno
Reprodukováno v monografii Jindřich Chalupecký - František Janoušek, Malířské dílo, Odeon, 1991,obr. č. 17. Odborná expertiza prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc. Kompletní zpráva o restaurátorském průzkumu ak. Mal. Rest. Martin Martan. Dobrozdání rodiny autora
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |