Aukce 50

19 |

Zátiší s houbami

Kód položky: 37226

olej, malířská lepenka

40 x 50 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno v monografii Jindřich Chalupecký - František Janoušek, Malířské dílo, Odeon, 1991,obr. č. 17. Odborná expertiza prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc. Kompletní zpráva o restaurátorském průzkumu ak. Mal. Rest. Martin Martan. Dobrozdání rodiny autora

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 17 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 4 800 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 500 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 21 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 22 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 23 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč