Aukce 50

10 |

Vzpomínka na Radešín

Kód položky: 37234

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček

na rubu razítko prof. O. Blažíček, etiketa s popisem obrazu

Vyvolávací cena: 650 000 Kč