Aukce 50

35 |

Vrásnění

Kód položky: 37222

olej, plátno

60,5 x 60,5 cm

Signatura: sign. UD Boštík, na rubu na blindrámu Václav Boštík

Popsáno a reprodukováno v knize: Zdenek Primus - Umění je abstrakce/česká vizuální kultura 60. let, Praha, 2003, str. 218/219. Význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč

  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 37 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 38 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 39 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 40 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Victor Vasarely
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 42 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč