Aukce 50

48 |

Vítězná bitva

Kód položky: 37184

kvaš, tuš, karton

32 x 48 cm

Signatura: sign. LD A. Liebscher

Provenience: význačná sbírka, Brno.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč