Aukce 50

81 |

Tři dívky

Kód položky: 37277

olej, plátno

26 x 36 cm

Signatura: sign. LD Süsser

vystaveno na autorově výstavě v Moravské galerii v Brně, 1971

Vyvolávací cena: 13 000 Kč