Aukce 50

126 |

Sněženky z podzámčí

Kód položky: 37188

2002

olej, plátno

30 x 40 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 02, na rubu J. Jíra 02

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč