Aukce 50

38 |

Šikmá struktura

Kód položky: 37223

1968 / 2000

akryl, plátno

110 x 110 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968

na rubu na blindrámu popis díla autorem. Popsáno a reprodukováno v knize: Zdenek Primus - Umění je abstrakce/česká vizuální kultura 60. let, Praha, 2003, str. 228/229. Význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč

  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 37 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 39 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 40 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Victor Vasarely
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 42 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 46 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 47 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Adolf Liebscher
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč