Aukce 50

Šikmá struktura

Kód položky: 37223

1968 / 2000

akryl, plátno

110 x 110 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968

na rubu na blindrámu popis díla autorem. Popsáno a reprodukováno v knize: Zdenek Primus - Umění je abstrakce/česká vizuální kultura 60. let, Praha, 2003, str. 228/229. Význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč