1968 / 2000
akryl, plátno
110 x 110 cmSignatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968
na rubu na blindrámu popis díla autorem. Popsáno a reprodukováno v knize: Zdenek Primus - Umění je abstrakce/česká vizuální kultura 60. let, Praha, 2003, str. 228/229. Význačná sbírka Praha
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |