Aukce 50

14 |

Rybáři v Étretatu

Kód položky: 37163

olej, lepenka

62 x 79 cm

Signatura: sign. LD Jan Trampota

na rubu razítko: Vystaveno v Mánesu 1930. Provenience: význačná sbírka, Brno. Pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč