Aukce 50

110 |

Poslední rašení

Kód položky: 37256

tapiserie, bavlna, vlna

225 x 150 cm

Signatura: sign. LD L + A. KYBAL

provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala, reprodukováno v monografii Antonín Kybal, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích 2011, str. 160

Vyvolávací cena: 100 000 Kč