tapiserie, bavlna, vlna
Signatura: sign. LD L + A. KYBAL
provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala, reprodukováno v monografii Antonín Kybal, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích 2011, str. 160