Aukce 50

84 |

Portrét Heleny Slavíčkové

Kód položky: 37172

olej, překližka

74 x 54,5 cm

Signatura: sign. LN V. Sychra 38

na rubu razítko: Vystaveno v Mánesu 1939, na rubu popis.

Vyvolávací cena: 60 000 Kč