Aukce 50

68 |

Pod Přivýšinou na Březince

Kód položky: 37263

olej, lepenka

43 x 53 cm

Signatura: sign. LD Kaván, Pod Přivýšinou na Březince

na rubu razítko z výstavy Goltzova tvrz, Golčův Jeníkov, 2011, č. 85

Vyvolávací cena: 45 000 Kč