2004-5
akryl, plátno
Signatura: sign. na rubu Sopko 04-5
Reprodukováno a popsáno v monografii: Pavla Pečinková - Jiří Sopko, Gema Art, 2007, str. 416/417. Vystaveno: Jiří Sopko,Galerie Rudolfinum, Praha, 2007.