Aukce 50

47 |

Pestrá voda

Kód položky: 37230

2004-5

akryl, plátno

145 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Sopko 04-5

Reprodukováno a popsáno v monografii: Pavla Pečinková - Jiří Sopko, Gema Art, 2007, str. 416/417. Vystaveno: Jiří Sopko,Galerie Rudolfinum, Praha, 2007.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč