Aukce 50

12 |

Peřeje na Orlici

Kód položky: 37224

olej, plátno

89 x 116 cm

Signatura: sign. PD V. Špála 28

na rubu přípis posledního majitele a č. soupisu 376. Popsáno v knize: Václav Špála, Soupis díla /1885 - 1946/, Praha, 2002, str. 59: 1928, olej, 376, Peřeje na Orlici, 116 x 89, majitel: tov. Arnstein. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, CSc.

Vyvolávací cena: 4 500 000 Kč