Aukce 50

128 |

Past v horách

Kód položky: 37228

2000

olej, plátno

55 x 65 cm

Signatura: sign. na rubu Róna 00 XII.

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč