Aukce 50

145 |

Pasáž

Kód položky: 37262

olej, tempera, karton

58 x 40 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 63

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

  • 143 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 144 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 146 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 147 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 148 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 149 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 150 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 151 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 152 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 153 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 154 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 155 | Herbert Zangs
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč