Aukce 50

11 |

Otava na Písku

Kód položky: 37270

2. pol. 20. let

olej, plátno

74 x 100 cm

Signatura: sign. PD V Beneš

na rubu nečitelné razítko

Vyvolávací cena: 180 000 Kč