Aukce 50

Opuštěná

Kód položky: 37272

olej, plátno, lepenka

63,5 x 79,5 cm

Signatura: sign. LD f. malý 73

na rubu na blindrámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč