Aukce 50

109 |

Objemy v prostoru

Kód položky: 37254

olej, sololit

71 x 71 cm

Signatura: nesignováno

provenience: z majetku rodiny Antonína Kybala, reprodukováno v monografii Antonín Kybal, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích 2011, str. 177

Vyvolávací cena: 20 000 Kč