Aukce 50

22 |

Noční pohled z ateliéru

Kód položky: 37187

1943 / 1944

olej, lepenka

30 x 20 cm

Signatura: sign. LD Fr. Hudeček

odborná expertiza PhDr. Jiří Kohoutek

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 21 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 23 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč