Aukce 50

9 |

Náměstí Concorde v Paříži

Kód položky: 37162

olej, plátno

60 x 73 cm

Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon

Provenience: význačná sbírka Brno. Pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč