Aukce 50

28 |

Kytarista III.

Kód položky: 37196

olej, sololit

48 x 34 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Matal 58

na rubu štítek SČSVU Brno s popisem, štítek výstavy Krajská galerie Gottwaldov, 1959.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 35 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 37 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 38 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč