Aukce 50

Kytarista III.

Kód položky: 37196

olej, sololit

48 x 34 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Matal 58

na rubu štítek SČSVU Brno s popisem, štítek výstavy Krajská galerie Gottwaldov, 1959.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč