Aukce 50

20 |

Kristus na hoře Olivetské

Kód položky: 37133

olej, plátno

40 x 44 cm

Signatura: sign. PD Tichý 44

Provenience: soukromá sbírka, Praha. Vystaveno. Galerie Moderna 13.12. - 13.1. 2013, kat. č. 11. Přípravné kresby reprodukovány: Jan Tomeš - František Tichý Malířské dílo, Odeon, Praha, 1976, obr. č. 304 a 305., V. Volavka - František Tichý, Odeon, Praha

Vyvolávací cena: 460 000 Kč

  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 500 000 Kč
  • 19 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 21 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 22 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 23 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč