Aukce 50

26 |

Krajina v Brie

Kód položky: 37132

olej, plátno

33,2 x 44 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 50, na rubu J. Šíma 50

Provenience: Hugo Poppy, Portland, USA. Vystaveno: 1974 - Josef Šíma - Museum Bochum, kat. č. 39. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč

  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 35 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč