olej, plátno
Signatura: sign. PD J. Šíma 50, na rubu J. Šíma 50
Provenience: Hugo Poppy, Portland, USA. Vystaveno: 1974 - Josef Šíma - Museum Bochum, kat. č. 39. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.