Aukce 50

Krajina

Kód položky: 37180

kvaš, tuš, karton

26 x 18 cm

Signatura: sign. PD Šíma 1929

Provenience: význačná sbírka, Brno. Pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 15 000 Kč