Aukce 50

Koupání I.

Kód položky: 37201

1960 / 1961

enkaustika, plátno na sololitu

76 x 57 cm

Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 60-61

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 38 000 Kč