Aukce 50

41 |

Korlat

Kód položky: 37131

akryl, plátno

116 x 104 cm

Signatura: sign. na rubu Vasarely

na rubu popis díla autorem. Pravost potvrdil syn autora. Číslo soupisu 1153, číslo sbírky VAS 307, štítek Circle Fine Art Corporation, Vystaveno: Galerie Moderna 2012, kat. č. 19. Provenience: Collection de Jack Et Carolyn Solomon, Circle Gallery, Chicago, Illinois

Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč

  • 39 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 40 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 46 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 47 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Adolf Liebscher
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 49 | Friedrich Wachsmann
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 50 | Leon Fortunski
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 51 | Otomar Suchý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč