Aukce 50

Korlat

Kód položky: 37131

akryl, plátno

116 x 104 cm

Signatura: sign. na rubu Vasarely

na rubu popis díla autorem. Pravost potvrdil syn autora. Číslo soupisu 1153, číslo sbírky VAS 307, štítek Circle Fine Art Corporation, Vystaveno: Galerie Moderna 2012, kat. č. 19. Provenience: Collection de Jack Et Carolyn Solomon, Circle Gallery, Chicago, Illinois

Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč