akryl, plátno
116 x 104 cmSignatura: sign. na rubu Vasarely
na rubu popis díla autorem. Pravost potvrdil syn autora. Číslo soupisu 1153, číslo sbírky VAS 307, štítek Circle Fine Art Corporation, Vystaveno: Galerie Moderna 2012, kat. č. 19. Provenience: Collection de Jack Et Carolyn Solomon, Circle Gallery, Chicago, Illinois
Vyvolávací cena: | 1 550 000 Kč |