Aukce 50

Korálový ostrov

Kód položky: 37199

olej, plátno

75 x 79 cm

Signatura: sign. na rubu J. K.

na rubu na blindrámu popis díla, v soupisu díla č. DJK 1991 0602, pravost potvrdil syn Adam Kubíček

Vyvolávací cena: 210 000 Kč