Aukce 50

144 |

Korálový ostrov

Kód položky: 37199

olej, plátno

75 x 79 cm

Signatura: sign. na rubu J. K.

na rubu na blindrámu popis díla, v soupisu díla č. DJK 1991 0602, pravost potvrdil syn Adam Kubíček

Vyvolávací cena: 210 000 Kč

  • 142 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 143 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 145 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 146 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 147 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 148 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 149 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 150 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 151 | Jo Niemeyer
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 152 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 153 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 154 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč