Aukce 50

53 |

Jezdec na koni

Kód položky: 37182

olej, malířská lepenka

41 x 28,5 cm

Signatura: sign. PD Jar. Věšín

na rubu etiketa s potvrzením pravosti Maximilianem Duchkem a potvrzení pravosti dr. F. X. Harlasem.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč