Aukce 50

62 |

Javornice - Polní cesta

Kód položky: 37261

olej, lepenka

30 x 30 cm

Signatura: sign. LD Al. Kalvoda

na rubu název obrazu, pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 59 000 Kč