Aukce 50

13 |

Jarní krajina

Kód položky: 37129

1920 - 22

olej, plátno

51 x 66 cm

Signatura: sign. LD Coubine

Odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 250 000 Kč