Aukce 50

Horské jezero s chrámem

Kód položky: 37134

50. léta 19. století

kvaš, lepenka

21 x 26,5 cm

Signatura: sign. PD monogram JN

Odborná expertiza PhDr. Olga Macková, CSc.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč